fbpx
Kuranda studio – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Kuranda studio – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Zajęcia dla kandydatów na studia artystyczne

Chciałbyś zdać egzamin i dostać się na wymarzoną uczelnię lub do liceum plastycznego? 

Przygotowanie do egzaminów na uczelnię artystyczną i do szkoły plastycznej wymaga regularnej pracy, wytrwałości i zaangażowania… wspólnymi siłami zrealizujemy ten cel!

Zajęcia przygotowujące prowadzimy w naszej kameralnej pracowni na ul. Karmelickiej 16 w Krakowie (300m od pracowni na ul. Dunajewskiego:)).  Pracujemy w małych i zamkniętych  grupach(max 6 osób). Dla każdego ucznia przygotowujemy indywidualny program uzależniony od jego poziomu oraz celu z jakim do nas przychodzi.

Możemy się pochwalić coraz większą ilością naszych wychowanków w szkołach plastycznych i na uczelniach artystycznych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy Belgii:)

ZAPISY DO ZAMKNIĘTYCH GRUP TYLKO TELEFONICZNIE

Przygotować się do egzaminów można również przychodząc na nasze zajęcia w troszkę większych grupach prowadzone na ul. Dunajewskiego 6 gdzie przychodzicie kiedy chcecie i nie ma konieczności płatności za miesiąc zajęć;)!

Aby wziąć udział w zajęciach prosimy o skorzystanie z formularza rejestracyjnego. Jest to prosty formularz i bardzo ułatwia nam organizację zajęć 🙂

Rezerwuję miejsce na zajęciach
Kuranda Studio

Galeria zdjęć